Новини

AMD FidelityFX

19.08.2021

Збільшення частоти кадрів в два рази в ваших іграх

AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) використовує передові технології збільшення масштабу для підвищення частоти кадрів і забезпечення високоякісного зображення в іграх з високою роздільною здатністю.

Технологія контрастно-адаптивної різкості FidelityFX

Найвища деталізація

Технологія контрастно-адаптивної різкості (CAS) допомагає підвищити якість зображення за рахунок підвищення різкості з можливістю збільшення масштабу для відновлення деталей, втрачених після застосування тимчасового анти-аліасинга (TAA).

Для ігор, що підтримують FidelityFX CAS, рекомендується відключати функцію Radeon™ Image Sharpening в Radeon™ Software, щоб уникнути надмірної різкості зображення.

FidelityFX Ambient Occlusion

Більш реалістична геометрія тіней

Оптимізована для архітектури AMD RDNA™ технологія оклюзії навколишнього середовища (CACAO) в динамічному режимі покращує зовнішній вигляд об’єктів за рахунок їх розсіяного освітлення.

FidelityFX Variable Shading

Висока продуктивність і якість

Використовує підтримку архітектури AMD RDNA™ 2 при обробці півтонів зі змінною частотою затінення (VRS) для аналізу кадрів, за рахунок чого оптимізує рендеринг для поліпшення продуктивності.

 

FidelityFX Screen Space Reflections

Високоякісні реалістичні відображення

Реалізована компанією AMD функція імовірнісних відображень простору екрану (SSSR) забезпечує високоякісні відображення з усуненням шумів за рахунок шейдера з оптимізацією обчислень.

 

Функція FidelityFX Denoiser

Високоякісні ефекти і трасування променів

Оптимізоване для архітектури AMD RDNA™ згладжування зображень, що допомагає підвищити візуальне якість трасування променів і інших ігрових ефектів в режимі реального часу.

 

FidelityFX HDR Mapper

Ігри з високою якістю зображення в HDR

Оптимізована для використання з дисплеями AMD FreeSync™ Premium Pro, функція AMD Luminance Preserving Mapper (LPM) забезпечує створення чудового HDR-контенту.

 

FidelityFX Downsampler

Прискорена генерація MIP-текстур

Оптимізований для архітектури AMD RDNA™, однопрохідний понижуючий семплер (SPD) на основі обчислювальних шейдеров генерує MIP-рівні текстур для оптимізації продуктивності.

 

AMD FidelityFX Parallel Sort

Сортування за розрядами з високою оптимізацією

Інтегрує в ігри версію алгоритму поразрядной сортування з високою оптимізацією, засновану на обчисленнях і оптимізовану для архітектури AMD RDNA™.