Новини

Мобільні процесори AMD Ryzen™ з графікою Radeon™

17.06.2021

Мобільні процесори AMD Ryzen™ 9

Неймовірна продуктивність для самих ресурсномістких ігор і творчості.

Мобільні процесори AMD Ryzen™ 7

Чудова продуктивність і неймовірний час роботи від батареї для вимогливих користувачів, які очікують більшого для роботи та ігор.

Мобільні процесори AMD Ryzen™ 5

Гідна продуктивність і миттєвий відгук для роботи і розваг.

Мобільні процесори AMD Ryzen™ 3

Початковий рівень, що забезпечує гідну продуктивність, щоб впевнено працювати, переглядати веб-сторінки і дивитися фільми онлайн, де б ви не знаходилися.

Максимально можлива продуктивність процесора ноутбука

Mобільні Процесори AMD Ryzen ™ 5000 cерії, що володіють найдосконалішими в світі ядрами, призначені для користувачів з максимальними вимогами до продуктивності.

Неперевершена Час Роботи Від Батареї

Потужність інтелектуальних і енергоефективних мобільних процесорів AMD Ryzen™ 5000 серії не вичерпається, коли вона вам потрібна найбільше.

Шукайте Наклейку «Кращий з Кращих»

На ноутбуках на базі найпродуктивніших мобільних процесорів AMD Ryzen™ 5000 серії розміщується унікальна голографічна наклейка AMD. Шукайте цю наклейку, щоб отримати максимальну продуктивність!

Неперевершена Швидкість Для Творців Контенту

Ми розробили найдосконаліші в світі процесори для ноутбуків, які встановлюють в тонкі, легкі і красиві ноутбуки з надзвичайно великим часом роботи від батареї. Нехай муза не покидає вас весь день. Працюйте без побоювання і справляйтеся з завданнями швидше, ніж будь-коли.

На Варті Ваших Взаємовідносин

Не пропустіть жодної деталі, розмовляючи по відеозв’язку з друзями, рідними або колегами на ноутбуці з мобільними процесорами AMD Ryzen ™ 5000 cерії, оснащеному 8 ядрами в максимальній комплектації, щоб дозволити вам повністю зануритися в спілкування.

Забезпечте Максимальну Продуктивність

Якщо робота відразу над декількома проектами, перегляд веб-сторінок, створення електронних таблиць і розробка презентацій цілком звична для вас справа, зверніть увагу на найвищу продуктивність ультратонких пристроїв на базі мобільних процесорів AMD Ryzen™ 5000 серії.

Кращий в світі процесор для ігрових ноутбуків

Тепер він символізує не тільки найпродуктивніші ігрові ноутбуки в світі. Тепер ви можете насолоджуватися кращими іграми на тонкому легкому ноутбуці з неймовірно ємною батареєю, і все це – завдяки Mобільним Процесорам AMD Ryzen™ 5000 H cерии. Більше вам не доведеться задовольнятися посереднім ігровим ноутбуком.