Новини

Ми надали для тесту героям з різних сфер потужний ноутбук. І ось, що з цього вийшло

18.02.2022

КСЕНІЯ МАСЛОВА

Ксенія Маслова займається проєктами, які спрямовані на розвиток підприємництва в Україні. Найголовніше в її роботі – постійно бути на зв’язку:

“Мені важливо, щоб я могла сісти в аеропорту, або навіть просто на лавочці, в таксі, – будь-де – відкрити ноутбук і виконати свою роботу. Тому для мене найголовніше в техніці – щоби вона була легка, мобільна, зручна, і щоб обов’язково батарея довго тримала. Я завжди думала, що можу працювати приблизно на будь-чому. Навіть з телефону. Потім стало ясно, що мій легкий і мобільний ноут просто не виконує всі завдання. У мене декілька корпоративних пошт, календарів, месенджерів, застосунків для перемовин, моніторінгу. Все це має постійно оновлюватись. Я маю отримувати інформацію миттєво. І зазвичай я сильно дратуюся, коли ноут починає тупити. Оці декілька хвилин, поки щось завантажується, для мене бувають дуже-дуже критичними”.

Ксенія отримала ноутбук для тесту в розпал літа, коли, здавалося, ділова активність мала би вщухати. Але для комунікаційника не буває сезонів. Отже, випробування вийшло повноцінним:

“Я уявляла, що ноутбук буде великим, не влізе до мого рюкзака і доведеться для нього носити окрему сумку. Але він виявився легким. Я перейшла на нього з іншої операційної системи, проте складностей через це не було: просто увімкнула, ввела пароль від Microsoft-акаунту і поїхали. Стосовно процесу роботи, – я не дуже технічно тямлю в нюансах, але мені здалося, що він був в усьому швидшим. Навіть стосовно з’єднання з інтернетом, здатності завантаження та передачі файлів. В Google Chrome я одразу закріпила понад десять вкладок, – жодної втрати швидкості через це не було”.

Частину тижня Ксенія працює дистанційно, частину – в офісі. Розповідає, що готувалася до запитань колег, чому вона з новим ноутбуком:

“Проходить одна колега, проходить інша: ніхто не реагує. Я вирішила сама завести розмову. Кажу: “Дивись, мені дали на тест такий класний ноут, – потужний, взагалі не тупить”. Бо зазвичай я на зум-колах якийсь час виглядаю як чорний квадрат. А мені кажуть, що вже всі аналітики консалтингових компаній ходять з такими ноутбуками. Так мені і не вдалося вразити колег. Виявляється, люди, які працюють з величезним масивом інформації щодня, вже знають, що з таким ноутом працювати надійніше”.

 

ЄВГЕНІЯ ПОЛТЕНКО

Євгенія Полтенко, психологиня, психотерапевтка, щодня проводить онлайн-консультації та терапевтичні групи, де на відеозв’язку одночасно перебуває багато учасників. Крім того, дитячий садочок та центр сімейної психології “Фелічіта” також вимагають системної роботи з цифровими носіями:

“У мене буває п’ять-сім-дев’ять консультацій поспіль. Техніка часто й такого навантаження не витримує. А я ще є виконавчою директоркою громадської організації “КоАдаптація”, яка допомагає дітям з інвалідністю. І ми використовуємо спецапаратуру, програмне забезпечення для якої встановлюється також на мій робочий комп’ютер”.

З першого дня тесту Євгенія зазначила про швидкість роботи ноутбука:

“Щойно до моїх рук потрапив ноутбук, йому в той самий день довелося прийняти на себе максимальне навантаження: сім годин відеозв’язку. Це була групова психотерапія. Він впорався на ура і навіть тримав заряд увесь цей час”.

 

ОЛЕКСАНДР ГОРГАН

Для Олександра Горгана, виконавчого директора Saga Development, ноутбук в парі зі смартфоном – це головні інструменти роботи, тому що основна функція – слідкувати за тим, щоб усе виконувалося згідно планам та задумці. Операційне поле – всі процеси, які мають циклічність та повторюваність, мають відбуватися вчасно, якісно і в діапазоні бюджету. Контроль бізнес-процесів і параметрів якості. Для такого об’єму функцій Олександру доводиться користуватися інструментами з різних програмних середовищ:

“Усі показники ефективності роботи людей, юнітів команди візуалізуються через дашборди. Мені потрібен ноутбук, щоби на зручному дисплеї бачити, що відбувається в операційному середовищі”.

Відповідальність за безпеку даних великої компанії-забудовника очевидна, але сучасні ноутбуки, які виробник позиціонує як техніку саме для бізнесу, забезпечують достатній рівень конфіденційності.

“Я закохався в цей ноутбук, щойно взяв в руки. Він дуже схожий на мене. Я – гіперактивна людина, дуже жвавий і швидкий, непосидючий. Постійно в русі, я не сиджу на місці, стілець майже не використовую. І ноутбук виявився легким, практично непомітним за вагою в руці. А також неймовірно швидким: він прокидається миттєво, легко залучається в будь-яке завдання. Це перший девайс, який встигає за мною. Мене зазвичай страшенно дратують ноути, що пробуксовують”.

Особливістю роботи Олександра є не лише контроль внутрішніх процесів, але і комунікація з зовнішніми партнерами та замовниками. Це зазвичай люди, які дуже цінують свій час:

“Я не можу собі дозволити, щоби в презентації, скажімо, фінансових показників було якесь уповільнення. Це страшенно незручно, коли ти відкриваєш комп’ютер, завантажуєш Power BI, намагаєшся показати дашборд, графік будівництва, темп освоєння бюджету чи ще щось, і в тебе починає гальмувати пристрій. Бо розумієш вартість однієї хвилини людей, з якими ти в комунікації, і що це може позбавити тебе можливості наступної зустрічі з ними. Як не дивно, мені колись доводилося роздруковувати скриншоти дашбордів, щоб не залежати від того, що якийсь девайс зависне. З цим ноутом я не боявся працювати з великою кількістю систем. Такі ноутбуки працюють як інтероперабельні. Система одразу абсорбує і візуалізує всі дані. Жодної затримки”.

 

Lenovo ThinkPad T14s на базі процесора AMD Ryzen™ 7 PRO 4750U підтверджує: сучасні ноутбуки для бізнесу витримують високий темп життя і роботи, де б не перебував користувач.

ThinkPad T14s захищений на декількох рівнях – дані, що зберігаються в ноутбуці, практично недосяжні для зловмисників. Безпечну аутентифікацію з попередньо встановленою системою Windows 10 Pro забезпечують сканер відбитка пальця, зчитувач смарт-карт, інфрачервона камера. Щоб інформація на носії була надійно зашифрована, пристрій оснащений криптографічним модулем TPM 2.0. У громадському місці ноутбук також захищений від фізичних загроз: від крадіжки вбереже замок Kensington, рознім для якого розташований на торці пристрою. Захист даних навіть у суворих умовах підтверджують випробування за стандартом MIL-STD-810G Міністерства оборони США*.

Нове покоління процесорів AMD Ryzen™ PRO забезпечує необхідну продуктивність і надійність завдяки впровадженню ефективних інноваційних технологій і революційної архітектурі гібридних процесорів. Як лідер у сфері впровадження передових технологій компанія AMD акцентує увагу на використанні ефективних інноваційних розробок – від звичайних настільних систем до особливо важливих мобільних платформ.

Процесори AMD Ryzen™ PRO користуються довірою великих компаній у всьому світі. Вони розроблені для проведення бізнес-обчислень на високому рівні та відрізняються високою надійністю. Технології AMD Secure і ARM® TrustZone® забезпечують ультрасучасні функції безпеки, виводячи системи на кристалі на новий рівень. Рішення на базі AMD розроблені з урахуванням щоденних потреб працівників сучасних підприємств і забезпечують продуктивність і абсолютну впевненість у нормальному робочому процесі.

*Пристрої бренду ThinkPad перевіряють за 12 тестами і 22 процедурами військових стандартів Міністерства оборони США MIL-STD, щоб підтвердити їхню витривалість. Ноутбуки піддають впливу екстремальних температур, статичної електрики, тиску вагою і перевіряють на стійкість при падінні з висоти 1,5 м. Не повторювати в реальному житті. Подібна експлуатація не є гарантією майбутнього функціонування.