Новини

Ноутбуки на базі передових технологій AMD

17.06.2021

Новий рівень гри завдяки платформі AMD Advantage™

Покликані забезпечувати кращий в своєму класі геймплей завдяки ексклюзивним інтелектуальним технологіям підвищення продуктивності

  • 100 FPS в іграх
  • Швидкі 144Гц+ ігрові дисплеї
  • Швидке завантаження з пристроїв пам’яті NVMe
  • 10+ годин відтворення відео

 

Швидкість відгуку в іграх

Швидке завантаження ігр та інших додатків. Досягніть підвищення частоти кадрів і швидкості відгуку завдяки ексклюзивним технологіям Radeon Anti-Lag 2 і Radeon Boost 3

Дисплеї преміум-класу

Ноутбуки AMD Advantage™ забезпечують високу частоту одновлення екрану, низьку затримку, гру без переривань і розривів на дисплеях з яскравим і чітким зображенням і неймовірною швидкістю відгука.

Плавний геймплей

Насолоджуйтеся грою без розривів і переривань завдяки дисплеям AMD FreeSync™ преміум-класу в усіх системах AMD Advantage™

Чудова якість зображення

Неймовірний рівень реалістичності зображення завдяки дисплеям з високими показниками частоти поновлення, дозволу, деталізації і яскравості.

Швидкий відгук на екрані

Ніколи ще відгук не прямував так швидко за дією користувача. Натискання клавіші практично миттєво відображається на дисплеї.

Створені для ігор.

Системи AMD Advantage™ забезпечують високу продуктивність в іграх з оптимізаціею охолодження для тихої роботи без перегріву навіть під час тривалої гри. Стильна та легка конструкція.

Без шума та перегріву

Ноутбук оптимізований по частоті обертання вентилятора і граничним температур; він ніколи не перегріється, незалежно від запущених на ньому ігор і додатків.

Потужність в компактному, легкому корпусі

Найвища продуктивність в іграх, де б ви не знаходились. Повноцінні ігрові компоненти в тонких і легких ноутбуках.

Швидке завантаження

Швидше завантажуйте систему і завершуйте роботу, швидше починайте грати після виходу із сплячого режиму.